Yhteystiedot

Trestonilla on pitkä historia ammattilaiskalusteiden suunnittelijana ja valmistajana ja yli kolmen vuosikymmenen kokemus ergonomisten työpisteiden kehittämisestä. Pääkonttorimme sekä suunnittelu- ja tuotantoyksikkömme sijaitsevat Suomessa.

Kansainvälisen myyntiverkostomme ansiosta saat paikallista tukea ja palvelua missä päin maailmaa tahansa. Meillä on toimipaikkoja Euroopassa ja Pohjois-Amerikassa sekä yli 30 maahan ulottuva, kattava valikoitujen jälleenmyyjien verkosto.

 

Pääkonttori

Treston Oy
Sorakatu 1
20730 Turku
Puh. 010 4469 11
Fax 010 4469 789
info@treston.com
 

Tuotanto ja toimipisteet

Treston Oy
Sorakatu 1
20730 Turku
Puh. 010 4469 11
Fax 010 4469 789
sales@treston.com

Treston Oy
PL 33 (Sohlberginkatu 10)
40351 Jyväskylä
Puh. 010 4469 11
Fax 010 4469 290
sales@treston.com

Treston Oy
Business Park Kehämylly
Vantaankoskentie 14
01670 Vantaa
Puh. 010 4469 11
Fax 010 4469 500
sales@treston.com

 

Teitä palvelee myös kattava jälleenmyyjäverkosto kautta maan!

 

Treston aluepäälliköt

Jouko Hakala
Pirkanmaa, Satakunta, Pohjanmaa, Etelä-Pohjanmaa
Puh. 0400 549 537
jouko.hakala@treston.com

Jussi Heino
Varsinais-Suomi, läntinen Uusimaa
Puh. 0400 977 122
jussi.heino@treston.com

Jouni Kirkinen
Keski-Suomi, Pohjois-Savo, Etelä-Savo, Kainuu, Pohjois-Karjala, Etelä-Karjala, Kymenlaakso
Puh. 040 504 5259
jouni.kirkinen@treston.com

Pekka Miettinen
Kanta-Häme, Päijät-Häme, itäinen Uusimaa
Puh. 050 442 7748
pekka.miettinen@treston.com

Vesa Moilanen
Keski-Pohjanmaa, Pohjois-Pohjanmaa, Lappi
Puh. 050 511 6460
vesa.moilanen@treston.com

 

Sovella@home

Markku Mujunen
Urakkalaskenta
Puh. 050 365 7940
markku.mujunen@treston.com

Minna Ritokoski
Myyntipäällikkö, rautakauppaketjut Suomi
Eteläinen Suomi
Puh. 050 414 1266
minna.ritokoski@treston.com

Heli Karttunen
Myyntiedustaja
Keski- ja Pohjois-Suomi
Puh. 050 536 6987
heli.karttunen@treston.com