Ota yhteyttä

Valitse maa

Loading

Treston aluepäälliköt Suomessa

Jouko Hakala
Pirkanmaa, Satakunta, Pohjanmaa, Etelä-Pohjanmaa
Puh. 0400 549 537
jouko.hakala@treston.com

Jussi Heino
Varsinais-Suomi, läntinen Uusimaa, Ahvenanmaa
Puh. 0400 977 122
jussi.heino@treston.com

Jouni Kirkinen
Keski-Suomi, Pohjois-Savo, Etelä-Savo, Kainuu, Pohjois-Karjala, Etelä-Karjala, Kymenlaakso
Puh. 040 504 5259
jouni.kirkinen@treston.com

Pekka Miettinen
Kanta-Häme, Päijät-Häme, itäinen Uusimaa
Puh. 050 442 7748
pekka.miettinen@treston.com

Vesa Moilanen
Keski-Pohjanmaa, Pohjois-Pohjanmaa, Lappi
Puh. 050 511 6460
vesa.moilanen@treston.com

Mikko Sinipaasi
Myyntijohtaja, Suomi
Puh. 040 354 6980
mikko.sinipaasi@treston.com

Teitä palvelee myös kattava jälleenmyyjäverkosto kautta maan!

Sovella@home

Markku Mujunen
Urakkalaskenta
Puh. 050 365 7940
markku.mujunen@treston.com

Minna Ritokoski
Myyntipäällikkö, rautakauppaketjut Suomi
Eteläinen Suomi
Puh. 050 414 1266
minna.ritokoski@treston.com

Heli Karttunen
Myyntiedustaja
Keski- ja Pohjois-Suomi
Puh. 050 536 6987
heli.karttunen@treston.com

 

Tilaa uutiskirjeemme ja  pysyt ajantasalla työympäristön trendeissä >> Tilaa tästä 

Ota yhteyttä

Country
state
Lähettämällä tämän lomakkeen hyväksyn Trestonin tietosuojaselosteen. Ymmärrän, että voin milloin tahansa lopettaa sähköisen viestinnän Trestonin kanssa käyttämällä Trestonin sähköpostiviesteissä olevaa Poistu listalta -linkkiä.