Treston aluepäälliköt Suomessa

Treston aluepäällikkö Jouko Hakala

Jouko Hakala
Pirkanmaa, Satakunta, Pohjanmaa, Etelä-Pohjanmaa
Puh. 0400 549 537
jouko.hakala@treston.com

Treston aluepäällikkö Jussi Heino

Jussi Heino
Varsinais-Suomi, läntinen Uusimaa, Ahvenanmaa
Puh. 0400 977 122
jussi.heino@treston.com

Treston aluepäällikkö Jouni Kirkinen

Jouni Kirkinen
Keski-Suomi, Pohjois-Savo, Etelä-Savo, Kainuu, Pohjois-Karjala, Etelä-Karjala, Kymenlaakso
Puh. 040 504 5259
jouni.kirkinen@treston.com

Treston aluepäällikkö Pekka Miettinen

Pekka Miettinen
Kanta-Häme, Päijät-Häme, itäinen Uusimaa
Puh. 050 442 7748
pekka.miettinen@treston.com

Treston aluepäällikkö Vesa Moilanen

Vesa Moilanen
Keski-Pohjanmaa, Pohjois-Pohjanmaa, Lappi
Puh. 050 511 6460
vesa.moilanen@treston.com

Treston yhteyspäällikkö Pasi Vehmanen

Pasi Vehmanen
Yhteyspäällikkö, jälleenmyyjät
Puh. 040 724 8922
pasi.vehmanen@treston.com

Mikko Sinipaasi
Myyntijohtaja, Suomi
Puh. 040 354 6980
mikko.sinipaasi@treston.com

 

Odota, tuotetiedot latautuvat…