Treston aluepäälliköt Suomessa

Treston aluepäällikkö Jouko Hakala

Jouko Hakala
Pirkanmaa, Etelä-Pohjanmaa, Kanta-Häme, Hyvinkään seutu
Puh. 0400 549 537
jouko.hakala@treston.com
Eläköityy 7/2024 

Tommi Huida
Pirkanmaa, Etelä-Pohjanmaa, Kanta-Häme, Hyvinkään seutu
Puh. 0407350274  
tommi.huida@treston.com

Treston aluepäällikkö Jussi Heino

Jussi Heino
Varsinais-Suomi, läntinen Uusimaa, Satakunta, Ahvenanmaa
Puh. 0400 977 122
jussi.heino@treston.com

Treston aluepäällikkö Jouni Kirkinen

Jouni Kirkinen
Keski-Suomi, Pohjois-Savo, Etelä-Savo, Kainuu, Pohjois-Karjala, Etelä-Karjala, Kymenlaakso, Päijät-Häme, Porvoon seutu
Puh. 040 504 5259
jouni.kirkinen@treston.com

Treston aluepäällikkö Vesa Moilanen

Vesa Moilanen
Lappi, Pohjanmaa, Pohjois- ja Keski-Pohjanmaa, Kainuu
Puh. 050 511 6460
vesa.moilanen@treston.com

Jami Hannuniemi

Jami Hannuniemi
Yhteyspäällikkö, jälleenmyyjät
Aluepäällikkö, Itäinen Uusimaa
jami.hannuniemi@treston.com
Puh: 050 479 2975

Treston yhteyspäällikkö Pasi Vehmanen

Pasi Vehmanen
Myyntijohtaja, Suomi
Puh. 040 724 8922
pasi.vehmanen@treston.com

 

Odota, tuotetiedot latautuvat…